Wygodnie
  Pracuj w chmurze,
  a wszystkie kwestie
  techniczne zostaw nam
  Darmowe demo
  Testuj nasz system
  przez 14 dni za darmo,
  bez zobowiązań

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Wersja demo

Jak rozpocząć okres testowy bs4 smart?

Aby rozpocząć okres testowy bs4 smart zarejestruj się na stronie: dostęp do wersji testowej. Następnie na podany adres mailowy otrzymasz dostęp do systemu i już możesz korzystać.

Jak działa okres testowy bs4 smart?

Testowanie systemu bs4 smart jest bezpłatne przez 14 dni. W tym czasie wysyłka SMS jest nieaktywna, a import kontaktów jest ograniczony do 1000 rekordów.

Wszystkie opcje zostaną odblokowane bez limitów, jeśli po upływie okresu testowego zdecydujesz się na wynajem naszego systemu według cennika pakietów.

Rozliczenia i formalności

Czy na czas użytkowania programu podpisujemy umowę?

Aby korzystać z systemu bs4 smart konieczne jest elektroniczne podpisanie umowy z bs4 business solutions sp. z o.o – zobacz wzór umowy. W umowie przewidziany jest miesięczny okres wypowiedzenia – nie krótszy jednak niż wybrany okres rozliczeniowy.

Akceptację warunków umowy potwierdzisz przy składaniu wniosku o wersję testową.

Jakie są zasady rozliczania należności?

Za pierwszy okres po okresie testowym wystawiamy fakturę proforma i oczekujemy na wpłatę aby przedłużyć działanie programu i wystawić właściwą fakturę VAT. Na koniec każdego następnego miesiąca (lub okresu rocznego przy płatności rocznej) wystawiamy fakturę elektroniczną za kolejny okres z góry. Opóźnienie płatności o 30 dni powoduje wstrzymanie świadczenia usług.

Czy w trakcie korzystania z systemu mogę zmienić pakiet?

Tak, pod koniec każdego okresu rozliczeniowego możesz zmienić pakiet na kolejny okres zarówno na wyższy jak i niższy.

Gdy potrzebujesz zmienić pakiet, skontaktuj się e-mailowo z naszym działem helpdesk: smarthelp (małpka) bs4 (kropka) pl

Czy poszczególni użytkownicy mogą mieć różne pakiety?

W ramach jednej firmy wszyscy użytkownicy mają ten sam pakiet, ponieważ ich funkcjonalności współpracują ze sobą i nie można wykluczać z nich poszczególnych pracowników. Przykładowo w przypadku zarządzania procesami każdy pracownik bierze w nich udział, może sprawdzać postęp prac czy dostawać powiadomienia.

Użytkowanie systemu

Czy mogę dodawać nowych użytkowników lub usuwać istniejących?

Tak, cena jest naliczana za każdy rozpoczęty miesiąc za każdego użytkownika, więc może zmieniać się z każdym okresem rozliczeniowym. W przypadku rocznego okresu rozliczeniowego można zwiększyć ilość użytkowników także w trakcie okresu rozliczeniowego.

Gdy potrzebujesz zwiększyć lub zmniejszyć liczbę użytkowników, skontaktuj się z nami e-mailowo: help(at)bs4.pl

Nie mogę się zdecydować. Potrzebuję konsultacji przy wyborze systemu.

Proponujemy wykupienie pakietu godzin pracy naszego konsultanta (zobacz cennik pakietów 4 lub 10 godzin). Nasz konsultant zdalnie przeprowadzi analizę Państwa potrzeb, odpowie na pytania w jakim zakresie bs4 smart spełnia te oczekiwania, skonfiguruje wstępnie system aby pokazać jego możliwości dostosowania. W przypadku bardzo rozbudowanego wdrożenia oferujemy Państwu usługę pełnej analizy przedwdrożeniowej w Państwa firmie i oferujemy system bs4 ultra.

Jakie wsparcie (helpdesk) oferujecie dla użytkowników?

Nasz dział helpdesk pracuje w dni robocze w godzinach 8:00-16:00. W tych godzinach odpowiadamy na Państwa pytania telefonicznie i e-mailowo, pomagamy w konfiguracji systemu. Pomoc gwarancyjna (obsługa ewentualnych błędów) jest bezpłatna. Każde inne wsparcie jest oferowane w ramach zakupionego czasu konsultanta. Zobacz nasz cennik usług.

Czy jest możliwe indywidualne wdrożenie bs4 smart?

Dla użytkowników systemu bs4 smart oferujemy dodatkowe usługi wdrożeniowe według cennika usług. Z kolei dla średnich i dużych firm mamy w ofercie rozbudowany system CRM, z ogromnymi możliwościami indywidualnej konfiguracji: bs4 ultra.

Czy istnieje możliwość przeszkolenia użytkowników?

Tak, oferujemy szkolenia zdalne według cennika usług. Jednak jeśli interesuje Cię szkolenie stacjonarne skontaktuj się z nami  – przygotujemy dedykowaną ofertę.

Czy system bs4 smart jest bezpieczny?

Tak, zapewniamy bezpieczeństwo na każdym poziomie:

 • Korzystamy z serwerów renomowanego europejskiego dostawcy – OVH. Dostęp do wszystkich centrów danych jest ściśle monitorowany i ograniczony do uprawionego personelu. Szczegóły: strona OVH.
 • Przesył danych jest zawsze szyfrowany (https), więc dane przesyłane przez sieć są bezpieczne.
 • Aplikacja mobilna bs4 nie przechowuje żadnych informacji na telefonie – wszystkie są na bieżąco ściągane z serwera, dlatego również w przypadku kradzieży/zgubienia telefonu dane są bezpieczne.
 • System jest zgodny z rozporządzeniem RODO i wspiera administratorów w przestrzeganiu przepisów o ochronie danych osobowych. Możliwa jest także szczegółowa konfiguracja uprawnień poszczególnych pracowników oraz grup pracowników.

Czy istnieje możliwość instalacji systemu na własnym serwerze?

Oferujemy system bs4 smart wyłącznie w chmurze, aby zapewnić użytkownikom wysokiej jakości hosting w przystępnej cenie, z dostępem z dowolnego miejsca przez sieć internetową.

W przypadku naszego rozwiązania dla średnich i dużych firm – bs4 ultra – dajemy klientom wybór miejsca instalacji systemu.