Wygodnie
  Pracuj w chmurze,
  a wszystkie kwestie
  techniczne zostaw nam
  Darmowe demo
  Testuj nasz system
  przez 14 dni za darmo,
  bez zobowiązań

Widok klienta 360°

Wraz z narastającą konkurencją, coraz większe znacznie dla firm ma budowanie relacji z klientami. Jednocześnie badania rynków udowadniają, że korzystniej jest dbać o aktualnych klientów, niż pozyskiwać nowych.

W tej sytuacji niezbędne jest narzędzie umożliwiające gromadzenie i aktualizację informacji na temat potrzeb i oczekiwań klientów. Oprogramowanie bs4 smart jest niezawodnym asystentem w tym obszarze – dostarcza pełen widok klienta 360°.

Pełna informacja o kliencie i podejmowanych działaniach

Każda kartoteka kontrahenta może gromadzić dane wielu osób kontaktowych i siedzib, a także zadania powiązane z klientem (zarówno zakończone jak i do wykonania) oraz zdarzenia (np. rozmowa telefoniczna z notatką, wysłany mail czy zamówienie).

Aktualne informacje są łatwo dostępne dla uprawnionych użytkowników. W bs4 smart możesz filtrować i sortować te dane w zestawieniach, a także wykorzystać je w przedstawionych graficznie raportach.

Sprawdź nasze rozwiązania w praktyce!

Zasiej ziarno rozwoju w Twojej firmie!

Czerp pełne korzyści z systemu CRM
przez 14 dni za darmo!

Dodawanie i wyszukiwanie kontrahentów

Video: Jak dodać kontrahenta?

Video: Jak wyszukuje się kontrahentów?

Dostęp gdziekolwiek jesteś

Jako uprawiony użytkownik systemu zyskujesz dostęp do aktualnych danych o kontrahencie z dowolnej lokalizacji. Nasz system jest narzędziem online, więc zalogujesz się z dowolnego komputera – wystarczy przeglądarka internetowa i połączenie internetowe.

Oferujemy również aplikację mobilną, która zapewnia dostęp do wszystkich zgromadzonych informacji o klientach z tableta lub smartfona. W trasie, zaraz przed a nawet podczas spotkania, zawsze masz wszystkie dane w zasięgu ręki.

Dobrą praktyką stosowaną przez handlowców jest otwieranie pełnego widoku klienta zawsze przed wykonywaniem jakichkolwiek działań względem niego – aby podejrzeć ostatnie zdarzenia (czyli spotkania, e-maile, rozmowy, zamówienia i inne działania).

Szukasz bardziej zaawansowanego systemu?
Sprawdź bs4 ultra dla średnich i dużych firm - najbardziej konfigurowalny CRM w Polsce!

Więcej możliwości oprogramowania CRM

Nasz system umożliwia zbieranie informacji również o dostawcach, partnerach lub przedsiębiorstwach pomocniczych, z którymi współpracuje Twoja firma (np. firmą ubezpieczeniową, sprzątającą, dostarczającą wodę).

Program CRM bs4 gwarantuje więcej możliwości pod tym względem niż inne rozwiązania dostępne na rynku. Możemy zdefiniować różne typy kontrahentów, a dla każdego z nich wyświetlać inne pola do wypełnienia w kartotece i inne zakładki w menu. Możemy zdefiniować dowolną liczbę typów kontrahentów, np. klienci, potencjalni klienci, dostawcy, firmy pomocnicze, partnerzy, konkurencja.

Umożliwiamy tworzenie bardzo rozbudowanych kartotek, jednak powinny zawsze być odpowiednio dopasowane do potrzeb. Zbyt obszerna kartoteka sprawi, że część zawartych w niej pól będzie niepotrzebnie utrudniać obsługę kontrahenta, natomiast bardzo skromna uniemożliwi zgromadzenie wszystkich niezbędnych informacji.

Nagłówek kartoteki również jest konfigurowalny – możemy umieścić w nim dowolne dane dotyczące kontrahenta, które są najbardziej istotne dla firmy. Tak samo w przypadku menu kartoteki zapewniamy możliwość dostosowania do potrzeb firmy. Poza standardowymi pozycjami – dane ogólne, osoby, adresy – możemy skonfigurować w menu dowolne typy zestawień, z dowolnymi kolumnami i kryteriami filtrowania. Również ostatnią grupę przycisków (tzw. akcje, czyli opcje pozwalające na wykonanie określonych działań na kartotece) możemy zmienić – dodać możliwość zredagowania pisma z konkretnego szablonu czy opcję wysyłki komunikatu np. do opiekuna klienta.

Im bardziej dopasujemy kartoteki w systemie, tym lepsza jakość gromadzonych danych oraz łatwiejsza praca z systemem. Na początek oferujemy naszym klientom atrakcyjny pakiet godzin konfiguracyjnych – zobacz cennik usług wdrożeniowych.

Więcej funkcji bs4 smart

Chcesz sam przetestować?