Wygodnie
  Pracuj w chmurze,
  a wszystkie kwestie
  techniczne zostaw nam
  Darmowe demo
  Testuj nasz system
  przez 14 dni za darmo,
  bez zobowiązań

Zorganizowana skrzynka e-mailowa

Skrzynka e-mail jest integralną częścią systemu CRM bs4 smart. Umożliwia zarządzanie pocztą bezpośrednio w programie i łączenie wiadomości z obiektami, których dotyczą, np. kontrahentami, lub zleceniami.

W ten sposób znacznie ułatwiamy późniejsze wyszukiwanie informacji zawartych w e-mailach. Zamiast przeszukiwać setki wiadomości, z łatwością znajdziesz odpowiednie informacje powiązane z danym tematem. Dodatkowo pofiltrujesz je również po nadawcy, odbiorcy, załącznikach, temacie i innych elementach.

W programie bs4 smart wyślesz e-mail na kilka sposobów:

Video: Nowatorska skrzynka e-mail – bs4 webmail

 • do pojedynczych kontrahentów lub osób kontrahentów – za pomocą opcji dostępnych w wielu miejscach: w systemowych kartotekach, oknie skrzynki e-mail oraz w szczegółach zdarzeń i zadań,
 • hurtowo, do osób i kontrahentów – w programie możesz wyszukać grupę osób lub kontrahentów i wysłać do nich mailing masowy,
 • automatycznie po rejestracji zdarzenia – możemy dodatkowo skonfigurować automatyczną wysyłkę wiadomości, uruchamianą po wystąpieniu konkretnego zdarzenia w systemie, np. po rozpatrzeniu reklamacji.

Sprawdź nasze rozwiązania w praktyce!

Zasiej ziarno rozwoju w Twojej firmie!

Czerp pełne korzyści z systemu CRM
przez 14 dni za darmo!

Sprawna i wygodna wysyłka z szablonów

Komunikację z klientami usprawnisz dzięki szablonom korespondencji – wyeliminujesz konieczność formatowania każdej wiadomości z osobna. Można tworzyć szablony do wysyłki pojedynczych wiadomości (np. szablon odpowiedzi lub oferty), a także e-maile służące do masowego mailingu.

W szablonach funkcjonują tzw. znaczniki  ( przykładowo: {:7526||Imię} ). W momencie wysyłki program podstawia w ich miejsce dane pobrane z odpowiedniej kartoteki kontrahenta. Przykładowo kiedy wysyłasz newsletter, w nagłówku możesz dodać znacznik z imieniem odbiorcy. Podczas wysyłki system bs4 smart podstawi indywidualnie dla każdego odbiorcy odpowiednie imię.

Ten mechanizm możemy wykorzystywać, aby użyć w wiadomościach niemal dowolnych danych z bazy. Analogicznie działają również znaczniki w wiadomościach SMS.

Współdzielenie korespondencji e-mailowej

Łączenie wiadomości z konkretnymi obiektami w systemie jest dużym ułatwieniem również w zakresie przekazywania informacji w firmie. Zamiast wędrować po biurze w poszukiwaniu osoby, która zna odpowiedź na ich pytanie, pracownicy mogą z łatwością samodzielnie odnaleźć interesujące ich informacje w zapisanej korespondencji.

Przekazywanie wiadomości pomiędzy pracownikami jest bardzo wygodne. Wystarczy wybrać odpowiednią osobę z listy i jednym kliknięciem przekazać oryginalną wiadomość. Możesz dołączyć do niej również komentarz, który będzie widoczny tylko dla pracowników Twojej firmy. Uprawnione osoby mogą również przeglądać pocztę innych oraz przekazywać ją pomiędzy różnymi osobami.

Dodatkowo, możemy skonfigurować mechanizmy kontroli w poczcie e-mail, informujące, które wiadomości pozostały bez reakcji.

Szukasz bardziej zaawansowanego systemu?
Sprawdź bs4 ultra dla średnich i dużych firm - najbardziej konfigurowalny CRM w Polsce!

Przejrzyste i ergonomiczne okno pocztowe

Bezpośrednio w oknie poczty, z każdym e-mailem powiążesz istniejącego kontrahenta lub transakcję albo dodasz nowy obiekt w systemie. U dołu okna znajdują się dwa przyciski – pod jednym z nich zobaczysz informacje dotyczące wybranej wiadomości, a pod drugim te same informacje powiązane z ostatnio przeczytaną wiadomością.

W ramach tego samego okna przefiltrujesz wiadomości m.in. po dacie, nadawcy, załącznikach. Program wyraźnie informuje o włączonych filtrach, a usuniesz je jednym kliknięciem.

Umożliwiamy również dopasowanie kolumn w zestawieniu wiadomości do własnych potrzeb. Możesz włączać i wyłączać je bezpośrednio w oknie programu. Z kolei okno zawierające listę maili, podgląd wybranej wiadomości, jak i boczne menu można dowolnie dopasować rozmiarem. Wystarczy kliknąć i przeciągnąć krawędź, zgodnie z intuicyjnym sposobem stosowanym w wielu programach pocztowych.

W przejrzysty sposób prezentujemy także foldery w programie pocztowym (przeczytane, skasowane itp.) – rozwijane elementy w formie drzewa gwarantują większą wygodę.

Konfiguracja reguł wiadomości

W dodatkowej konfiguracji możemy zdefiniować reguły wiadomości, np. automatyczne przekazywanie e-maila do odpowiedniego pracownika, opiekuna handlowego klienta lub osoby wylosowanej z grupy pracowników, zależnie od treści wiadomości.

Możemy ustawiać również autorespondery w określonych okolicznościach (np. podczas nieobecności pracownika).

Im lepiej dopasujemy organizację e-maili do specyfiki Twojej firmy, tym więcej czasu pracownicy zaoszczędzą, dzięki automatyzacji powtarzalnych działań. Na początek oferujemy naszym klientom atrakcyjny pakiet godzin konfiguracyjnych – zobacz cennik usług wdrożeniowych.

Więcej funkcji bs4 smart

Chcesz sam przetestować?