Wygodnie
  Pracuj w chmurze,
  a wszystkie kwestie
  techniczne zostaw nam
  Darmowe demo
  Testuj nasz system
  przez 14 dni za darmo,
  bez zobowiązań

Pojedyncza i hurtowa wysyłka SMS

Przez program bs4 smart możesz wysyłać wiadomości SMS pojedynczo i hurtowo, do pracowników i kontrahentów:

 • z uprzednio zdefiniowanych szablonów, z poziomu konkretnej kartoteki,
 • hurtowo do wybranych firm, również z szablonów,
 • z komunikatora wewnątrzfirmowego, jako powiadomienie dla pracownika,
 • z poziomu kontrolki SMS, dostępnej jako specjalny element formularza stron konfigurowalnych użytkownika,
 • automatycznie – po określonym zdarzeniu w systemie (np. powiadomienie klienta o rozpatrzeniu reklamacji).

Wiadomości SMS z systemu bs4 smart są wysyłane natychmiast i rejestrowane w kartotece kontrahenta jako zdarzenia, od razu po wysyłce.

Szablony SMS

Poza standardową treścią w szablonach wiadomości SMS umożliwiamy użycie tzw. znaczników. W ten sposób ustawiamy, w którym miejscu system powinien wstawić do wiadomości dane z bazy, np. imię kontrahenta, datę czy numer zlecenia.

Przykładowy szablon mógłby wyglądać następująco: „Dzień dobry {:8573}! Twój {:7362} jest gotowy do odbioru w punkcie serwisowym”. To co dla nas jest cyferkami w szablonie, system bs4 smart rozumie jako znacznik odpowiedniego obiektu z bazy – w podanym przykładzie imię klienta oraz nazwa sprzętu. Wysłana wiadomość będzie wyglądać w tym przypadku następująco: „Dzień dobry Paweł! Twój komputer jest gotowy do odbioru w punkcie serwisowym”.

Dzięki odpowiedniej konfiguracji automatycznych wiadomości SMS, Twoja firma może podnieść poziom obsługi klienta i jednocześnie zaoszczędzić czas pracy na niektórych stanowiskach. Dla nowych klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną – atrakcyjna promocję na pierwsze godziny konfiguracyjne – sprawdź cennik usług wdrożeniowych.

Sprawdź nasze rozwiązania w praktyce!

Zasiej ziarno rozwoju w Twojej firmie!

Czerp pełne korzyści z systemu CRM
przez 14 dni za darmo!

Wysyłka SMS z komunikatora wewnątrzfirmowego

W oknie komunikatora wewnątrzfirmowego znajduje się opcja: powiadom natychmiast przez SMS, która wysyła z systemu wiadomość SMS na numer podany w kartotece pracownika jako firmowy, o treści takiej samej jak wpisana w okno komunikatu.

Jako użytkownik otrzymasz powiadomienie w formie komunikatu, o powodzeniu wysyłki z ewentualną informacją o przyczynach problemów z wysyłką (np. niepoprawnie zdefiniowanym numerze w kartotece pracownika).

wysyłka SMS do pracowników
Szukasz bardziej zaawansowanego systemu?
Sprawdź bs4 ultra dla średnich i dużych firm - najbardziej konfigurowalny CRM w Polsce!

Jak wysyłamy wiadomości?

Wysyłka wiadomości SMS w bs4 smart odbywa się za pośrednictwem płatnej bramki smsapi.pl – aby korzystać z tej funkcji niezbędne jest zarejestrowanie konta i podpisanie umowy z SMSAPI.

Firma bs4 nie jest dostawcą usługi wysyłki SMS i nie ponosi odpowiedzialności za treść rozsyłanych SMS. Wysyłanie informacji drogą elektroniczną (w tym przez SMS) jest uregulowane przepisami prawa. Przed użyciem modułu zalecane jest zapoznanie się z regulaminem usług SMSAPI oraz dodatkowymi informacjami związanymi z wysyłką.

Więcej funkcji bs4 smart

Chcesz sam przetestować?