Wygodnie
  Pracuj w chmurze,
  a wszystkie kwestie
  techniczne zostaw nam
  Darmowe demo
  Testuj nasz system
  przez 14 dni za darmo,
  bez zobowiązań

Zintegrowana aplikacja mobilna

Z aplikacją bs4 mobile (zintegrowaną z systemem bs4 smart) możesz zarządzać procesami i mechanizmami systemu gdziekolwiek jesteś – bezpośrednio z Twojej komórki. To podręczny dostęp do kluczowych danych dotyczących kontrahentów, zleceń czy transakcji. Bezpośrednio po spotkaniu (a nawet w trakcie) dodasz notatkę, a zanim wrócisz do biura, Twoi współpracownicy już dawno będą mieli informacje niezbędne do realizacji ustaleń.

Wypróbuj wersję demo za darmo!

pobierz z Google Play

Karta klienta – widok 360°

Karta klienta – widok 360°

Video: Mobilny system CRM – bs4 mobile

Użytkownicy pracujący w terenie zyskują dzięki aplikacji szybki dostęp do pełnej informacji o kontrahencie, w której może znajdować się wiele zakładek, m.in.:
• dane osób kontaktowych kontrahenta,
• siedziby,
• historia działań związanych z klientem,
• faktury (filtrowanie według zapłaconych i przeterminowanych),
• zlecenia serwisowe,
• projekty.

Na drodze konfiguracji systemu możemy zaprojektować zakładki pod potrzeby pracowników terenowych w Twojej firmie, co ułatwi ich pracę i zwiększy efektywność. Na początek oferujemy naszym klientom atrakcyjny pakiet godzin wdrożeniowych – sprawdź cennik usług wdrożeniowych.

Sprawdź nasze rozwiązania w praktyce!

Zasiej ziarno rozwoju w Twojej firmie!

Czerp pełne korzyści z systemu CRM
przez 14 dni za darmo!

Zadania i kalendarze

Stały kontakt z firmą

Kalendarz zadań w aplikacji mobilnej jest odzwierciedleniem kalendarza z wersji stacjonarnej. W bs4 mobile również jednym kliknięciem przejdziesz do dodawania kolejnego zadania, a każde z nich powiążesz z kontrahentem, tematem sprzedażowych czy zleceniem serwisowym.

Dodatkowa konfiguracja umożliwia użytkownikom podgląd kalendarzy zadań współpracowników, indywidualnie lub w grupach. Dzięki temu manager działu w trakcie delegacji zyskuje bieżący podgląd do zadań swojego zespołu.

Przez aplikację mobilną bs4 masz dostęp do firmowej skrzynki e-mail oraz komunikatora wewnątrzfirmowego.

Z poziomu telefonu przeczytasz i zredagujesz wiadomości w powiązaniu do obiektów systemu oraz odczytasz i wyślesz komunikaty – analogicznie do wersji stacjonarnej. Na liście powiadomień Twojego smartfona pojawią się zarówno otrzymane e-maila jak i komunikaty od współpracowników. Z aplikacją mobilną bs4 zyskujesz stały kontakt z firmą!

Dbamy o bezpieczeństwo

Podczas użytkowania aplikacji mobilnej bs4 żadne dane nie są kopiowane na telefon komórkowy – wszystko zaciąga się na bieżąco z serwera systemu. W ten sposób zarówno Twoje dane jak i Twoich klientów są bezpieczne, nawet w przypadku zgubienia lub kradzieży firmowego telefonu.

Dodatkowo możemy skonfigurować także czas trwania sesji na wersji mobilnej, np. po 60 minutach system automatycznie wylogowuje użytkownika i konieczne jest ponowne logowanie, a hasło nie jest zapamiętywane.

Szukasz bardziej zaawansowanego systemu?
Sprawdź bs4 ultra dla średnich i dużych firm - najbardziej konfigurowalny CRM w Polsce!

Realizacja zleceń serwisowych

Aplikacja mobilna gwarantuje podgląd do historii zleceń oraz transakcji, więc umożliwia pracownikom terenowym np. dodawanie i rozpatrywanie reklamacji.

Możesz także na bieżąco tworzyć obieg dokumentacji w systemie. Z poziomu aplikacji robisz zdjęcie pisma i automatycznie rozpoczyna się jego ścieżka w bs4 smart. Ułatwiasz i przyśpieszasz pracę swoją i współpracowników oraz procesy decyzyjne i formalne w firmie.

Aplikację możesz wykorzystać także to zdalnego opisywania i akceptowania e-dokumentów zeskanowanych przez pracowników stacjonarnych. Dzięki temu np. podczas delegacji prezesa, firma zachowuje płynność działania.

Indywidualna aplikacja mobilna

W systemie bs4 mobile mamy duże możliwości konfiguracyjne. Możemy dostosować wygląd i zawartość aplikacji dla każdego użytkownika z osobna. To szczególnie duża zaleta w przypadku rozwiązań mobilnych, które wyświetlamy na małych ekranach, bez użycia klawiatury i myszki – najważniejsze dane i działania muszą być pod ręką. Każdy pracownik może mieć na swoim telefonie to, co jest najbardziej istotne z jego punktu widzenia. W ten sposób dostosowujemy się do dynamiki pracy w terenie.

Konfigurowalne w wersji mobilnej są również uprawnienia – przykładowo każdy handlowiec może w swojej aplikacji widzieć tylko tych kontrahentów z którymi współpracuje, co zapobiega dublowaniu prac i podkradaniu klientów.

Dla managerów możemy także skonfigurować dowolne raporty i wykresy, złożone z danych w obu wersjach systemu, a nawet ze zintegrowanych programów np. z oprogramowania ERP.

Dobrze dopasowana aplikacja bs4 może poprawić komfort i efektywność pracy każdego pracownika terenowego z osobna. Dla nowych klientów mamy atrakcyjną ofertę pierwszych czterech godzin konfiguracyjnych – zobacz cennik usług wdrożeniowych.

Więcej funkcji bs4 smart

Chcesz sam przetestować?