Wygodnie
  Pracuj w chmurze,
  a wszystkie kwestie
  techniczne zostaw nam
  Darmowe demo
  Testuj nasz system
  przez 14 dni za darmo,
  bez zobowiązań

Zarządzanie sprzedażą

Już od pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem, gromadzisz w systemie CRM istotne dane i historię podejmowanych działań w kartotece kontrahenta.

Cała wiedza jest gromadzona w jednym miejscu, łatwo dostępna dla uprawnionych użytkowników i zabezpieczona przed rotacją pracowników – wszystkie dane zostają w posiadaniu firmy.

Zwiększa się profesjonalizm i efektywność sprzedawców. Dzięki lepszej wiedzy o klientach, zmniejsza się ryzyko pomyłek i przeoczeń – każdy potencjalny klient jest obsługiwany w odpowiednim czasie, adekwatnie do stopnia zaawansowania procesu sprzedaży.

Szczegółowe funkcje

Zbieraj pełną wiedzę o kontrahentach w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Steruj dostępem do danych dzięki uprawnieniom.

więcej…

Zarządzaj cenami stałymi, indywidualnymi, rabatami stałymi i sezonowymi, wyjątkami rabatowymi, cenami zakupów u dostawców. Przypisuj indywidualne cenniki dla klientów.

więcej…

Porządkuj produkty w kategorie. Dowolnie opisuj ich parametry. Zbieraj historię każdego produktu indywidualnie. Sprawdź jakie produkty najczęściej są oddawane na reklamację.

więcej…

Przejrzysty proces sprzedażowy

Video: Jak przygotować ofertę?

W programie bs4 smart tematy sprzedażowe (potencjalne, zrealizowane lub utracone) domyślnie nazywamy transakcjami – każda z nich ma swoją odrębną kartotekę i może przechodzić przez różne fazy. Ponadto powiążesz je z innymi obiektami programu (np. zleceniami, zadaniami, fakturami), aby tworzyć pełniejszy obraz procesu sprzedażowego.

Mechanizm łączenia transakcji z innymi obiektami ułatwia komunikację wewnętrzną. Wysyłając do współpracowników komunikat z powiązaną transakcją nie musisz opisywać wszystkich szczegółów, bo są w dołączonej kartotece.

Sprawdź nasze rozwiązania w praktyce!

Zasiej ziarno rozwoju w Twojej firmie!

Czerp pełne korzyści z systemu CRM
przez 14 dni za darmo!

Profesjonalne oferty

Dzięki systemowi CRM sprzedawcy wysyłają więcej profesjonalnie przygotowanych i dopasowanych ofert.

W bs4 smart zdefiniujesz szablony ofertowe, które zapewnią spójność oraz przyśpieszą generowanie ofert. Z łatwością dodasz do każdej transakcji konkretne produkty oraz ich ilość, a na tej podstawie system wygeneruje ofertę z szablonu.

Z kolei informacje o klientach gromadzone w systemie ułatwiają indywidualne dopasowanie ofert, co wpływa na profesjonalny obraz firmy w oczach potencjalnych klientów.

Szukasz bardziej zaawansowanego systemu?
Sprawdź bs4 ultra dla średnich i dużych firm - najbardziej konfigurowalny CRM w Polsce!

Niezastąpione raporty

System CRM zapewnia narzędzia do kontroli sprzedaży i prognozowania na podstawie danych historycznych. Dzięki raportom zauważysz potencjalne załamanie lub wzrost sprzedaży wcześniej i z odpowiednim wyprzedzeniem podejmiesz stosowne działania. Na bieżąco kontrolujesz również efektywność sprzedaży.

Większe korzyści dzięki konfiguracji

Konfiguracja systemu umożliwia dostosowanie do specyfiki Twojej firmy oraz ustawienie wielu dodatkowych funkcji, np.

 • unikalne typy i fazy transakcji – zgodnie z przyjętym w firmie procesem sprzedaży,
 • niestandardowe pola w kartotekach – aby gromadzić najistotniejsze dla firmy dane,
 • alarmy informujące o niekorzystnych zjawiskach, takich jak zbyt mała liczba wykonanych telefonów czy za długi czas trwania jednej fazy w transakcji.

Im lepiej dopasujemy możliwości dla handlowców w systemie, tym większe będą efekty sprzedażowe dla Twojej firmy. Na początek oferujemy naszym klientom atrakcyjny pakiet godzin konfiguracyjnych – zobacz cennik usług wdrożeniowych.

Więcej funkcji bs4 smart

Chcesz sam przetestować?