Wygodnie
  Pracuj w chmurze,
  a wszystkie kwestie
  techniczne zostaw nam
  Darmowe demo
  Testuj nasz system
  przez 14 dni za darmo,
  bez zobowiązań

Indywidualne zestawienia danych

W systemie bs4 smart zarówno kolumny w zestawieniach danych, jak i kryteria ich filtrowania są w pełni konfigurowalne – możemy dostosować je do potrzeb w Twojej firmie.

W każdym zestawieniu wyświetlisz informacje niemal z dowolnych pól z bazy danych. W ten sposób realizujemy specyficzne potrzeby każdego managera i pracownika.

Są to pewnego rodzaju „skróty" w systemie – zamiast wchodzić do kartoteki elementu, żeby znaleźć interesujące Cię informacje, możesz mieć je od razu w samym zestawieniu i przeglądać hurtowo dla wszystkich rekordów (np. sprzedaż w danym miesiącu dla wszystkich klientów).

Warto zastanowić się do czego używasz zestawień w systemie, jaki wykonujesz później kolejny krok i czy dzięki dodaniu konkretnej kolumny moglibyśmy skrócić drogę do potrzebnych informacji.

Dopasowane kolumny

Video: Obsługa zestawień danych

Przykładowo w zestawieniu zleceń reklamacyjnych, poza standardowymi kolumnami (numer zlecenia, nazwa firmy, data), możemy skonfigurować dodatkowe, np.:

• opiekun firmy,
• numer telefonu do osoby, która zgłosiła reklamację,
• w jakim dziale pracuje ta osoba,
• i wiele innych możliwości.

Co więcej, zawartość pól (np. priorytet lub ważność klienta) może być przedstawiona w formie graficznej, np. każdemu typowi kontrahenta odpowiada inna ikona. Inną możliwością jest formatowanie zawartości kolumn – przykładowo może to być pogrubiona nazwa zdarzenia, poniżej mniejszą czcionką jego treść (pierwsze 250 znaków), a na dole nazwisko osoby odpowiedzialnej, wyróżnione kolorem. Takie kolumny mogą składać się z dynamicznej zawartości z różnych pól w bazie danych.

Kolejny typ, które można konfigurować w systemie bs4 smart, to kolumny wykonujące obliczenia matematyczne na liczbach z różnych pól w systemie, także ukrytych, np. suma sprzedaży lub kurs walut.

Sprawdź nasze rozwiązania w praktyce!

Zasiej ziarno rozwoju w Twojej firmie!

Czerp pełne korzyści z systemu CRM
przez 14 dni za darmo!

Dopasowane kryteria

Praca w systemie jest wygodniejsza i bardziej efektywna, dzięki trafnym kryteriom wyszukiwania. Niezależnie czy szukasz konkretnego maila, komunikatu, transakcji czy zdarzenia – dobrze dopasowane kryteria znacznie skrócą czas poszukiwania.

Na grafice poniżej prezentujemy 10 różnych przykładów kryteriów. Podczas wyszukiwania możesz użyć tylko jednego lub kilku wybranych, zaznaczając checkbox przy nich po lewej stronie. Dzięki temu możesz także łatwo zmieniać kryteria filtrowania.

Szukasz bardziej zaawansowanego systemu?
Sprawdź bs4 ultra dla średnich i dużych firm - najbardziej konfigurowalny CRM w Polsce!

Przykładowe kryteria wyszukiwania

Przykładowo kontrahentów możesz wyszukiwać według:

 • dowolnych danych z kartotek (np. miasto, typ klienta, wielkość firmy),
 • zdarzeń w podanym okresie czasu (np. których odwiedzono w bieżącym roku),
 • bez określonego zdarzenia (np. do których przez ostatnie 3 miesiące nie zadzwoniono),
 • transakcję z wybranym produktem (użyteczne przy stosowaniu strategii cross-selling i up-selling).

Im lepiej dopasujemy kryteria i kolumny do wymagań w Twojej firmie, tym wygodniej i szybciej pracownicy będą pracować z systemem. Na początek oferujemy naszym klientom atrakcyjny pakiet godzin konfiguracyjnych – zobacz cennik usług wdrożeniowych.

Więcej funkcji bs4 smart

Chcesz sam przetestować?