Wygodnie
  Pracuj w chmurze,
  a wszystkie kwestie
  techniczne zostaw nam
  Darmowe demo
  Testuj nasz system
  przez 14 dni za darmo,
  bez zobowiązań

Czytelny terminarz i rezerwacja zasobów

W systemie bs4 smart w jednym widoku zyskujesz bieżący podgląd zadań grup pracowników. Analogicznie do kalendarza zadań, w terminarzu możesz dodawać nowe zadania dla siebie lub zlecać je innym, a także planować pracę całej grupy – przenosić zadania pomiędzy pracownikami, w zależności od ich obciążenia.

W systemie możesz nadać uprawnienia tak, aby podgląd konkretnych terminarzy miały tylko odpowiednie osoby w firmie.

Więcej zastosowań terminarza

Konfiguracja systemu bs4 smart pozwala wykorzystać funkcje terminarza na wiele sposobów. Poza zadaniami, ten widok może wyświetlać o wiele więcej różnych obiektów systemowych, powiązanych z pracownikami, np.:

 • zlecenia,
 • transakcje,
 • rezerwacje zasobów,
 • i wiele innych elementów, uwzględniając różne kryteria i zakresy wyświetlania.

Sprawdź nasze rozwiązania w praktyce!

Zasiej ziarno rozwoju w Twojej firmie!

Czerp pełne korzyści z systemu CRM
przez 14 dni za darmo!

Rezerwacja zasobów firmowych

Specyficznym przykładem terminarza jest harmonogram rezerwacji zasobów firmowych., np. sal konferencyjnych, samochodów i innych. Wszyscy pracownicy zyskują aktualny podgląd, kiedy dany zasób jest dostępny i mogą zaplanować przyszłe użytkowanie. W ten sposób podnosimy poziom organizacji pracy związanej z zasobami i unikamy wielu powszechnych problemów, np. umawiania dwóch spotkań w tej samej sali, w tym samym czasie lub braku samochodu służbowego, kiedy jest potrzebny na wyjazd.

Terminarz jest dostępny dla uprawnionych osób w przystępnej formie graficznej. Pracownicy mogą dokonywać rezerwacji w powiązaniu z zadaniami. Dzięki temu możesz sprawdzić nie tylko na kiedy pracownik rezerwuje zasób, ale też w jakim celu. Gdy zmienisz termin zadania, automatycznie system dopasuje czas rezerwacji zasobu.

Szukasz bardziej zaawansowanego systemu?
Sprawdź bs4 ultra dla średnich i dużych firm - najbardziej konfigurowalny CRM w Polsce!

Definiowanie zasobów firmowych

Możemy skonfigurować dowolną liczbę zasobów firmowych wraz z dowolnymi polami, które będą je opisywać, np. numer rejestracyjnych samochodu, numer sali konferencyjnej.

W bs4 smart dostępna jest także wyszukiwarka zasobów, według wcześniej zdefiniowanych cech – np. auta, dla których w ciągu najbliższych dwóch miesięcy kończy się ważność przeglądu. W ten sposób możemy monitorować w systemie tego typu dodatkowe informacje.

Konfiguracja terminarzy i zasobów dla Twojej firmy, zagwarantuje dobrą organizację pracy i wyeliminuje stresujące problemy związane z rezerwacjami. Dla nowych klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną – atrakcyjny cennik pierwszych godzin wdrożeniowych – sprawdź cennik usług konfiguracyjnych.

Więcej funkcji bs4 smart

Chcesz sam przetestować?